Výsledková listina závodu 2016

Česká Třebová [CZE] 13.08.2016 11:00 dlouhá

pořadí pořadí v kategorii kategorie st.č. jméno ročník team čas ztráta
1 1 M18-29 52 Milan Záleský 1992 RCR Bike Team Č.Třebová 01:57:54.6 0:00
2 2 M18-29 5 Jiří Fikejz 1990 Author-Enduroteam.cz 01:58:28.6 0:34
3 1 M30-39 9 František Groulík 1980 SKPRIMAPOLIČKA 01:59:57.7 02:03.1
4 2 M30-39 16 Aleš Kestler 1981 Yogi racing Ostrava 02:00:49.8 02:55.2
5 3 M30-39 18 Lukáš Kopecký 1978 Hartman.cz 02:01:06.5 03:11.9
6 4 M30-39 64 Ondřej Pína 1984 Vella Team 02:01:14.2 03:19.6
7 3 M18-29 49 Michal Vejda 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:01:18.3 03:23.7
8 4 M18-29 69 Jan Skotálek 1997 CHS Galen 02:04:39.6 6:45
9 5 M30-39 55 Vasil Stoyka Japkovic 1985 Rotten Apple 02:08:14.8 10:20.2
10 5 M18-29 25 Martin Lidmila 1998 Cyklo Ski klub Polička 02:08:48.4 10:53.8
11 6 M30-39 3 Jiří Dittrich 1984 F-bike klub Sádek 02:08:52.3 10:57.7
12 6 M18-29 19 Michal Kubišta 1990 RCR Bike Team Č.Třebová 02:09:12.3 11:17.7
13 7 M18-29 67 David Klepárník 1996 Cyklo Sport Klepárník 02:10:17.8 12:23.2
13 7 M30-39 51 Josef Vopařil 1985 První krok 02:10:17.8 12:23.2
15 8 M18-29 39 Martin Schön 1989 CK Slovan M. Třebová 02:12:20.4 14:25.8
16 1 M50 41 Leopold Spáčil 1959 GIANT Brno 2:13:20 15:25.4
17 8 M30-39 61 Vladimír Houdek 1979 2V Bikers 02:13:24.7 15:30.1
18 1 M40-49 27 Jiří Neugebauer 1973 Bike Freaks Holice 02:13:51.1 15:56.5
19 9 M30-39 44 Michal Široký 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:18:52.5 20:57.9
20 10 M30-39 10 Petr Javůrek 1977 Apache Loko Trutnov 02:20:22.7 22:28.1
21 2 M50 56 Josef Doležel 1963 Moravská Třebová 02:20:49.8 22:55.2
22 9 M18-29 46 Jiří Štěpaník 1997 Jarosl. Kulhavý cycling team 02:23:35.4 25:40.8
23 10 M18-29 31 Jan Papoušek 1997 Cyklo Ski klub Polička 02:23:36.9 25:42.3
24 2 M40-49 40 Aleš Sirový 1970 Bike club Svitavy 02:23:57.1 26:02.5
25 11 M30-39 32 Lukáš Pávek 1985 Sloupnice 02:24:26.1 26:31.5
26 12 M30-39 30 Martin Novák 1986 Rudoltice 02:27:28.3 29:33.7
27 3 M50 24 Vladimír Lederer 1962 Cyklo RD Pardubice 02:27:47.2 29:52.6
28 13 M30-39 35 Lukáš Ryba 1979 BB Cyklosport Superior 02:27:51.2 29:56.6
29 11 M18-29 33 Libor Plíhal 1991 Hejnice 2:31:12 33:17.4
30 4 M50 45 Jiří Štěpaník 1965 Moravec team 02:31:35.6 33:41:00
31 3 M40-49 17 Rostislav Klusák 1976 Dalečín 02:32:43.3 34:48.7
32 14 M30-39 57 Martin Odehnal 1980 Dolní Újezd 02:32:49.4 34:54.8
33 4 M40-49 37 Gamba Sedláček 1969 Auto Gamba 02:33:29.7 35:35.1
34 5 M40-49 26 Martin Motyčka 1971 OCK 02:33:30.3 35:35.7
35 12 M18-29 14 Jakub Juříček 1991 PBV MTB TEAM BRNO 02:33:44.3 35:49.7
36 15 M30-39 71 Tomáš Klacl 1984 Ústí nad Orlicí 02:33:47.2 35:52.6
37 13 M18-29 63 Hynek Tláskal 1999 Cyklo Bendl 02:34:15.5 36:20.9
38 16 M30-39 6 Jiří Fliedr 1980 F-bike klub Sádek 02:34:40.4 36:45.8
39 1 Z 28 Martina Neumanová 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM 02:35:44.6 37:50:00
40 5 M50 21 Miroslav Kujan 1963 Kellys bikeranch team 02:35:47.2 37:52.6
41 6 M50 62 Maurizio Danesi 1962 Život na kole 02:38:40.4 40:45.8
42 6 M40-49 7 Martin Fojtík 1973 Los Brňos 02:38:48.8 40:54.2
43 14 M18-29 11 Jan Jeník 1987 Záchlumí 02:40:04.5 42:09.9
44 15 M18-29 43 Jan Šejnoha 1988   2:42:17 44:22.4
45 7 M40-49 22 Vlastimil Kurz 1973 Los Brňos 02:42:58.8 45:04.2
46 17 M30-39 50 Jiří Vítek 1982 Budislav 02:43:51.7 45:57.1
47 8 M40-49 8 Jan Gajda 1968 Praha 02:44:52.3 46:57.7
48 18 M30-39 1 Tomáš Betlach 1983 Light Core 02:47:01.3 49:06.7
49 9 M40-49 59 Jiří Chlup 1970 Rychnov 02:49:57.7 52:03.1
50 7 M50 70 Jindřich Chudý 1964 Česká Třebová 03:01:07.9 01:03:13.3
51 10 M40-49 66 Petr Lašman 1970 Light Core 03:01:44.2 01:03:49.6
52 19 M30-39 13 Ivo Jeřábek 1982 Light Core 03:03:06.2 01:05:11.6
53 11 M40-49 58 Pavel Chlup 1973 Rychnov 03:04:33.4 01:06:38.8
54 16 M18-29 53 Ondřej Strýk 1987 Bike Team Nemile 03:05:37.4 01:07:42.8
55 20 M30-39 12 Milan Jeřábek 1979 Light Core 03:06:55.1 01:09:00.5
56 2 Z 54 Daniela Chlíbková 1967 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:09:06.4 01:11:11.8
57 21 M30-39 65 David Kyncl 1978 Light Core 03:15:02.7 01:17:08.1
58 3 Z 38 Kateřina Sedláčková 1987 Bikerespect 03:19:15.4 01:21:20.8
DNF DNF M18-29 60 Milan Houdek 1988 2V Bikers    
DNF DNF M30-39 68 Miloš Čikl 1983 Light core team    
DNS DNS M50 2 Jiří Bureš 1966 F-bike klub Sádek    
DNS DNS M18-29 20 Martin Kuda 1987 Svitavy    
DNS DNS M50 36 Vladislav Rychetský 1958 BBBparts.com    
DNS DNS M30-39 34 Tomáš Procházka 1986 Polička    
DNS DNS M40-49 42 Václav Srnský 1973 F-bike klub Sádek    
DNS DNS M30-39 47 Stanislav Šumpík 1978 Bike Freaks Holice    
DNS DNS M30-39 48 Jan Trávníček 1979 Kamenec u Poličky    
DNS DNS M30-39 15 Miloslav Kadrman 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM    
DNS DNS M30-39 29 Jiří Novák 1980 Ellizators a Tonnys bike team    
DNS DNS M18-29 4 Tomáš Doubek 1987 Cyklo Ski klub Polička    

Česká Třebová [CZE] 13.08.2016 11:10 krátká

pořadí pořadí v kategorii kategorie st.č. jméno ročník team čas ztráta
1 1 M 184 Lukáš Beran 1988 Nilfisk PRO Cycling 01:39:33.4 0:00
2 2 M 175 Erik Šulc 1996 Ústí nad Orlicí 01:40:30.9 00:57.5
3 1 MJ 172 Tomáš Krč 2000 Prestige Cycling Team 1:42:35 03:01.6
4 2 MJ 197 Martin Blaho 1999 Libchavy 01:42:42.7 03:09.3
5 3 MJ 179 Radim Klusák 2000 Dalečín 01:46:20.3 06:46.9
6 4 MJ 190 Marek Polák 1999 Domanín 01:46:36.6 07:03.2
7 1 ZJ 178 Kateřina Štefanová 2001 Bike Freaks 01:51:10.6 11:37.2
8 3 M 185 Jan Šrámek 1978 Axion Orbit 01:54:01.3 14:27.9
9 4 M 181 Radek Vtípil 1983 Eleven Mercedes Mitas Team 01:56:02.4 16:29
10 2 ZJ 176 Zuzana Šafářová 2001 Cyklo SKi klub Polička 01:56:18.2 16:44.8
11 5 MJ 182 Vojtěch Hájek 2000 Cyklo Bendl 01:57:33.4 18:00
12 3 ZJ 191 Martina Papoušková 2002 Cyklo Ski klub Polička 02:02:28.6 22:55.2
13 6 MJ 194 Petr Horníček 1999 S.V.D. 02:04:39.7 25:06.3
14 5 M 196 Jiří Blaho 1996 Libchavy 02:04:48.5 25:15.1
15 1 Z18-39 198 Eliška Bílková 1991 CK Slovan M. Třebová 2:05:19 25:45.6
16 2 Z18-39 180 Monika Doleželová 1983 CK Slovan M. Třebová 02:07:34.1 28:00.7
17 6 M 177 Jiří Černý 1962 Brno 2:09:28 29:54.6
18 7 M 188 Marcel Simon 1972 Rybník 02:19:54.6 40:21.2
19 8 M 173 Pavel Kleisner 1964 Ostřetín 02:20:07.4 40:34:00
20 3 Z18-39 186 Bronislava Wittnerová 1983 Olomouc 2:21:13 41:39.6
21 7 MJ 193 Martin Horníček 1999 S.V.D. 02:22:48.5 43:15.1
21 7 MJ 195 Jakub Doležal 2000 S.V.D. 02:22:48.5 43:15.1
23 9 M 183 Michal Neruda 1969 Česká třebová 2:27:43 48:09.6
24 4 Z18-39 174 Adéla Papáčková 1998 Libchavy 02:36:27.7 56:54.3
25 1 Z40 199 Ivana Bezděková 1974 Los Brňos 02:47:34.7 01:08:01.3
26 5 Z18-39 187 Veronika Térová 1998 S - Sport Hronov 02:52:45.3 01:13:11.9
27 2 Z40 189 Milana Ráczová 1966 CZE 03:13:13.1 01:33:39.7
DNS DNS Z40 192 Zlata Kubíková 1967 Brno    
Copyright © 2018 Rybnický cyklomaraton
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech