Výsledková listina závodu 2015

Trasa 48km - absolutně

POŘADÍ START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. KATEGORIE CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1 93 Tomáš Sládek 1988 M18-29   BAKAKO Nová Paka 1:57:33 0:00:00
2 26 František Groulík 1980 M30-39   SK Prima Polička 1:57:40 0:00:07
3 71 Tomáš Brendl 1986 M18-29   Velocentrum Specialize 1:57:48 0:00:15
4 32 Petr Pospíšil 1979 M30-39   Ghost Mitas racing tea 1:59:33 0:02:00
5 45 Roman Šťastný 1979 M30-39   Rock Machine Cyklomax 1:59:42 0:02:09
6 16 Michal Vejda 1994 M18-29   PRESTIGE CYCLING TE 2:00:01 0:02:28
7 60 Lukáš Drejsl 1986 M18-29   GIANT Pítrs Bikes 2:02:13 0:04:40
8 65 Michal Vlášek 1989 M18-29   Kellys bikeranch T. 2:02:17 0:04:44
9 11 Petr Vlček 1989 M18-29   SK Prima Polička 2:02:22 0:04:49
10 7 Jakub Mitáš 1988 M18-29   F-bike klub Sádek 2:03:16 0:05:43
11 31 Lukáš Tříska 1977 M30-39   BAKAKO Nová Paka 2:04:15 0:06:42
12 63 Petr Javůrek 1977 M30-39   Apache Loko Trutnov 2:04:19 0:06:46
13 62 Pavel Jirásek 1992 M18-29   GIANT Pítrs Bikes 2:04:22 0:06:49
14 61 Jaromír Lecnar 1983 M30-39   GIANT Pítrs Bikes 2:04:23 0:06:50
15 23 Jiří Dittrich 1984 M30-39   F-bike klub Sádek 2:04:32 0:06:59
16 1 Michal Kubišta 1990 M18-29   RCR Bike Team Česká 2:04:35 0:07:02
17 68 Ondřej Maršálek 1986 M18-29   Cyklo Ski klub Polička 2:05:17 0:07:44
18 73 Miroslav Kadlec 1978 M30-39   Veloservis Pešek 2:07:25 0:09:52
19 84 Tomáš Krč 1970 M40-49   PRESTIGE CYCLING TE 2:09:02 0:11:29
20 67 Vojtěch Vaníček 1985 M30-39   BAKAKO Nová Paka 2:09:45 0:12:12
21 15 Leopold Spáčil 1959 M50+   Giant Brno 2:10:13 0:12:40
22 58 Antonín  Hodr 1987 M18-29   Pro Music PB 2:10:15 0:12:42
23 66 Roman Kolesár 1988 M18-29   BAKAKO Nová Paka 2:10:49 0:13:16
24 5 Josef Vopařil 1985 M30-39     2:11:15 0:13:42
25 52 Martin Schenk 1985 M30-39   RCR Bike Team  2:11:22 0:13:49
26 77 Ondřej Kaplan 1974 M40-49   SDH Vysoká 2:13:11 0:15:38
27 80 Petr Adamec 1975 M40-49   CC Choceň 2:13:15 0:15:42
28 47 Jiří Neugebauer 1973 M40-49   Bike Freaks Holice 2:15:02 0:17:29
29 89 Vojtěch Hanyk 1974 M40-49   F-bike klub Sádek 2:15:33 0:18:00
30 51 Jakub Juříček 1991 M18-29   PBV MTB Team Brno 2:15:44 0:18:11
31 17 Aleš Sirový 1970 M40-49     2:15:47 0:18:14
32 69 Martin  Šupich 1977 M40-49   GIANT Pítrs Bikes 2:15:55 0:18:22
33 44 Josef Čuma 1980 M30-39   GIANT Store Brno 2:15:59 0:18:26
34 30 Martin Kuda 1987 M18-29     2:16:04 0:18:31
35 46 Lukáš Pavek 1985 M30-39     2:16:07 0:18:34
36 72 Martin Lorenc 1970 M40-49   Velocentrum Specialize 2:16:09 0:18:36
37 2 Petr Suchánek 1977 M30-39   Bike club Svitavy 2:16:28 0:18:55
38 70 Aleš Flegr 1963 M50+   Silvini R2 Sport 2:16:33 0:19:00
39 19 Petr Mihulka 1981 M30-39   F-bike klub Sádek 2:16:45 0:19:12
40 83 Lukáš Ryba 1979 M40-49   BB Cyklo sport Superior 2:22:12 0:24:39
41 13 Vladimír Lederer 1962 M50+   Cyklo RD Pardubice 2:23:00 0:25:27
42 43 Tomáš Kejzlar 1983 M30-39   TJ Sokol Nové Město n 2:23:10 0:25:37
43 37 Tomáš Klacl 1984 M30-39   T.lama MTB 2:23:45 0:26:12
44 85 Martin Sahula 1972 M40-49     2:23:55 0:26:22
45 82 Jan  Ducháček 1968 M40-49     2:23:59 0:26:26
46 12 Aleš Žídek 1990 M18-29     2:25:00 0:27:27
47 49 Michal Vágner 1977 M30-39     2:25:12 0:27:39
48 92 Miroslav Kujan 1963 M50+   Kellys bikeranch T. 2:31:16 0:33:43
49 14 Dušan Vrána 1973 M40-49   Kaba sport Chotěboř 2:33:15 0:35:42
50 36 Michal Novák 1991 M18-29   Velocentrum Specialize 2:33:12 0:35:39
51 34 Ondřej Hýbl 1978 M30-39     2:37:22 0:39:49
52 18 Martin Motyčka 1971 M40-49   OCK Osík 2:38:01 0:40:28
53 3 Tomáš Procházka 1986 M18-29     2:39:12 0:41:39
54 97 Jaroslav Trkal 1964 M50+     2:41:15 0:43:42
55 56 Lukáš Beran 1988 M18-29     2:41:22 0:43:49
56 96 Jan  Jeník 1987 M18-29     2:46:13 0:48:40
57 91 Štěpán Landa 1981 M30-39   Light Core 2:49:13 0:51:40
58 21 Jiří Vítek 1982 M30-39     2:49:22 0:51:49
59 57 Jan Švercl 1984 M30-39     2:49:31 0:51:58
60 40 Martin Vopařil 1979 M30-39     2:50:22 0:52:49
61 9 Václav Srnský 1973 M40-49   F-bike klub Sádek 2:50:13 0:52:40
62 64 Jaromír Dvořák 1963 M50+   Cyklo Ski klub Polička 2:51:22 0:53:49
63 10 Radek Novotný 1970 M40-49   OCK Osík 2:53:15 0:55:42
64 29 Stanislav Šumpík 1978 M30-39   Bike Freaks Holice 2:53:19 0:55:46
65 75 Martin  Borek 1972 M40-49     2:53:28 0:55:55
66 90 Karel Jonáš 1983 M30-39     2:54:24 0:56:51
67 74 Tomáš Rybka 1974 M40-49     2:54:58 0:57:25
68 94 Robert Dykast 1976 M30-39   MTB Hlinsko 2:59:14 1:01:41
69 59 Jan Valenta 1979 M30-39     3:03:15 1:05:42
70 79 Tomáš Hána 1979 M30-39     3:05:17 1:07:44
71 78 Pavel Chlup 1973 M40-49     3:07:14 1:09:41
72 42 Radek Žák 1977 M30-39   Černí koně 3:09:55 1:12:22
73 86 David Kyncl 1978 M30-39   Light Core 3:10:55 1:13:22
74 81 Jiří Kulhavý 1979 M30-39     3:11:07 1:13:34
75 87 Petr Lašman 1970 M40-49   Light Core 3:50:26 1:52:53
76 88 Ivo Jeřábek 1982 M30-39   Light Core 3:50:36 1:53:03
77 95 Jaroslav Dykast 1977 M30-39   MTB Hlinsko 3:50:55 1:53:22

Krátká trasa 30km - absolutně

POŘADÍ START. ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. KATEGORIE CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1 203 Martin Lidmila 1998 MJ   Cyklo-Ski klub Polička 1:15:02 0:00:00
2 213 Jakub Luňáček 1998 MJ   UNIQA Jihlava 1:15:04 0:00:02
3 214 Marek Brož 1997 MJ     1:17:35 0:02:33
4 231 David Křivohlávek 1989 M     1:20:03 0:05:01
5 225 Jiří Nádvorník 1974 M   HSK cycling team 1:21:53 0:06:51
6 228 Jiří  Bureš 1966 M   F-Bike club Sádek 1:23:07 0:08:05
7 205 Martin Blaho 1999 MJ     1:23:53 0:08:51
8 220 Vojta Poljak 2000 MJ   SKP Duha Lanškroun 1:25:24 0:10:22
9 223 Petr Trávníček 1980 M     1:25:42 0:10:40
10 229 Petr Blažek 1989 M     1:26:18 0:11:16
11 219 Lenka Fridrichová 1994 Ž18-39   Superior cyclo fit 1:26:23 0:11:21
12 215 Vít  Kočí 2000 M     1:32:18 0:17:16
13 230 Jan Šrámek 1978 M   AXION OrBitt 1:32:29 0:17:27
14 208 Jakub Vejtruba 1993 M     1:35:00 0:19:58
15 202 Zuzana Šafářová 2001 ŽJ   Cyklo ski klub Polička 1:36:04 0:21:02
16 218 Dagmar Vogelová 1991 Ž18-39   Cyclo club Bendl 1:37:24 0:22:22
17 210 Jiří Blaho 1996 M     1:38:48 0:23:46
18 222 Jan Trávníček 1979 M     1:41:40 0:26:38
19 216 Roman Kočí 1965 M     1:42:00 0:26:58
20 226 Patricie  Srnská 2004 ŽJ     1:46:00 0:30:58
21 227 Karel Srnský 1975 M     1:46:05 0:31:03
22 224 Jan Putira 1986 M   Nilfist alto pro cycling 1:46:46 0:31:44
23 204 Martina Papoušková 2002 ŽJ   Bike Freaks Holice 1:49:12 0:34:10
24 211 Jiří Jiráň 1965 M   Bike club Svitavy 1:51:47 0:36:45
25 209 Ondřej Zeman 1971 M   Klub bikerů TETA 1:54:19 0:39:17
26 212 Dušan Luňáček 1971 M     1:54:44 0:39:42
27 207 Lenka Suchánková 1968 Ž40+   Bike club Svitavy 2:00:36 0:45:34
28 217 Karel Kočí 1963 M     2:04:28 0:49:26

Pořadí podle kategorií

Celkové výsledky kategorie MJ

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 203 Martin Lidmila 1998 Cyklo-Ski klub Polička 1:15:02 0:00:00
2. 213 Jakub Luňáček 1998 UNIQA Jihlava 1:15:04 0:00:02
3. 214 Marek Brož 1997   1:17:35 0:02:33
4. 205 Martin Blaho 1999   1:23:53 0:08:51
5. 220 Vojta Poljak 2000 SKP Duha Lanškroun 1:25:24 0:10:22

Celkové výsledky kategorie ŽJ

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 202 Zuzana Šafářová 2001 Cyklo ski klub Polička 1:36:04 0:21:02
2. 226 Patricie  Srnská 2004   1:46:00 0:30:58
3. 204 Martina Papoušková 2002 Bike Freaks Holice 1:49:12 0:34:10

Celkové výsledky kategorie Ž18-39

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 219 Lenka Fridrichová 1994 Superior cyclo fit 1:26:23 0:11:21
2. 218 Dagmar Vogelová 1991 Cyclo club Bendl 1:37:24 0:22:22
Celkové výsledky kategorie Ž40+
POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 207 Lenka Suchánková 1968 Bike club Svitavy 2:00:36 0:45:34

Celkové výsledky kategorie M18-29

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 93 Tomáš Sládek 1988 BAKAKO Nová Paka 1:57:33 0:00:00
2. 71 Tomáš Brendl 1986 Velocentrum Specialize 1:57:48 0:00:15
3. 16 Michal Vejda 1994 PRESTIGE CYCLING TE 2:00:01 0:02:28
4. 60 Lukáš Drejsl 1986 GIANT Pítrs Bikes 2:02:13 0:04:40
5. 65 Michal Vlášek 1989 Kellys bikeranch T. 2:02:17 0:04:44
6. 11 Petr Vlček 1989 SK Prima Polička 2:02:22 0:04:49
7. 7 Jakub Mitáš 1988 F-bike klub Sádek 2:03:16 0:05:43
8. 62 Pavel Jirásek 1992 GIANT Pítrs Bikes 2:04:22 0:06:49
9. 1 Michal Kubišta 1990 RCR Bike Team Česká 2:04:35 0:07:02
10. 68 Ondřej Maršálek 1986 Cyklo Ski klub Polička 2:05:17 0:07:44
11. 58 Antonín  Hodr 1987 Pro Music PB 2:10:15 0:12:42
12. 66 Roman Kolesár 1988 BAKAKO Nová Paka 2:10:49 0:13:16
13. 51 Jakub Juříček 1991 PBV MTB Team Brno 2:15:44 0:18:11
14. 30 Martin Kuda 1987   2:16:04 0:18:31
15. 12 Aleš Žídek 1990   2:25:00 0:27:27
16. 36 Michal Novák 1991 Velocentrum Specialize 2:33:12 0:35:39
17. 3 Tomáš Procházka 1986   2:39:12 0:41:39
18. 56 Lukáš Beran 1988   2:41:22 0:43:49
19. 96 Jan  Jeník 1987   2:46:13 0:48:40

Celkové výsledky kategorie M30-39

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 26 František Groulík 1980 SK Prima Polička 1:57:40 0:00:07
2. 32 Petr Pospíšil 1979 Ghost Mitas racing tea 1:59:33 0:02:00
3. 45 Roman Šťastný 1979 Rock Machine Cyklomax 1:59:42 0:02:09
4. 31 Lukáš Tříska 1977 BAKAKO Nová Paka 2:04:15 0:06:42
5. 63 Petr Javůrek 1977 Apache Loko Trutnov 2:04:19 0:06:46
6. 61 Jaromír Lecnar 1983 GIANT Pítrs Bikes 2:04:23 0:06:50
7. 23 Jiří Dittrich 1984 F-bike klub Sádek 2:04:32 0:06:59
8. 73 Miroslav Kadlec 1978 Veloservis Pešek 2:07:25 0:09:52
9. 67 Vojtěch Vaníček 1985 BAKAKO Nová Paka 2:09:45 0:12:12
10. 5 Josef Vopařil 1985   2:11:15 0:13:42
11. 52 Martin Schenk 1985 RCR Bike Team  2:11:22 0:13:49
12. 44 Josef Čuma 1980 GIANT Store Brno 2:15:59 0:18:26
13. 46 Lukáš Pavek 1985   2:16:07 0:18:34
14. 2 Petr Suchánek 1977 Bike club Svitavy 2:16:28 0:18:55
15. 19 Petr Mihulka 1981 F-bike klub Sádek 2:16:45 0:19:12
16. 43 Tomáš Kejzlar 1983 TJ Sokol Nové Město n 2:23:10 0:25:37
17. 37 Tomáš Klacl 1984 T.lama MTB 2:23:45 0:26:12
18. 49 Michal Vágner 1977   2:25:12 0:27:39
19. 34 Ondřej Hýbl 1978   2:37:22 0:39:49
20. 91 Štěpán Landa 1981 Light Core 2:49:13 0:51:40
21. 21 Jiří Vítek 1982   2:49:22 0:51:49
22. 57 Jan Švercl 1984   2:49:31 0:51:58
23. 40 Martin Vopařil 1979   2:50:22 0:52:49
24. 29 Stanislav Šumpík 1978 Bike Freaks Holice 2:53:19 0:55:46
25. 90 Karel Jonáš 1983   2:54:24 0:56:51
26. 94 Robert Dykast 1976 MTB Hlinsko 2:59:14 1:01:41
27. 59 Jan Valenta 1979   3:03:15 1:05:42
28. 79 Tomáš Hána 1979   3:05:17 1:07:44
29. 42 Radek Žák 1977 Černí koně 3:09:55 1:12:22
30. 86 David Kyncl 1978 Light Core 3:10:55 1:13:22
31. 81 Jiří Kulhavý 1979   3:11:07 1:13:34
32. 88 Ivo Jeřábek 1982 Light Core 3:50:36 1:53:03
33. 95 Jaroslav Dykast 1977 MTB Hlinsko 3:50:55 1:53:22

Celkové výsledky kategorie M40-49

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 84 Tomáš Krč 1970 PRESTIGE CYCLING TE 2:09:02 0:11:29
2. 77 Ondřej Kaplan 1974 SDH Vysoká 2:13:11 0:15:38
3. 80 Petr Adamec 1975 CC Choceň 2:13:15 0:15:42
4. 47 Jiří Neugebauer 1973 Bike Freaks Holice 2:15:02 0:17:29
5. 89 Vojtěch Hanyk 1974 F-bike klub Sádek 2:15:33 0:18:00
6. 17 Aleš Sirový 1970   2:15:47 0:18:14
7. 69 Martin  Šupich 1977 GIANT Pítrs Bikes 2:15:55 0:18:22
8. 72 Martin Lorenc 1970 Velocentrum Specialize 2:16:09 0:18:36
9. 83 Lukáš Ryba 1979 BB Cyklo sport Superior 2:22:12 0:24:39
10. 85 Martin Sahula 1972   2:23:55 0:26:22
11. 82 Jan  Ducháček 1968   2:23:59 0:26:26
12. 14 Dušan Vrána 1973 Kaba sport Chotěboř 2:33:15 0:35:42
13. 18 Martin Motyčka 1971 OCK Osík 2:38:01 0:40:28
14. 9 Václav Srnský 1973 F-bike klub Sádek 2:50:13 0:52:40
15. 10 Radek Novotný 1970 OCK Osík 2:53:15 0:55:42
16. 75 Martin  Borek 1972   2:53:28 0:55:55
17. 74 Tomáš Rybka 1974   2:54:58 0:57:25
18. 78 Pavel Chlup 1973   3:07:14 1:09:41
19. 87 Petr Lašman 1970 Light Core 3:50:26 1:52:53

Celkové výsledky kategorie M50+

POŘ. START.ČÍSLO JMÉNO PŘÍJMENÍ ROK NAR. CLUB/ODDÍL ČAS ZTRÁTA
1. 15 Leopold Spáčil 1959 Giant Brno 2:10:13 0:12:40
2. 70 Aleš Flegr 1963 Silvini R2 Sport 2:16:33 0:19:00
3. 13 Vladimír Lederer 1962 Cyklo RD Pardubice 2:23:00 0:25:27
4. 92 Miroslav Kujan 1963 Kellys bikeranch T. 2:31:16 0:33:43
5. 97 Jaroslav Trkal 1964   2:41:15 0:43:42
6. 64 Jaromír Dvořák 1963 Cyklo Ski klub Polička 2:51:22 0:53:49
Copyright © 2018 Rybnický cyklomaraton
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech