trasa 50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M30-39 [31] Jiří Šebrle 1985 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:06:44 00:00  
2 1 / M19-29 [34] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:07:58 01:14  
3 2 / M30-39 [3] František Groulík 1980 CZE SK PRIMA Polička 02:08:51 02:06  
4 3 / M30-39 [7] Michal Hyneček 1987 CZE Aspire SCM 02:09:54 03:09  
5 1 / M40-49 [14] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:31 04:46  
6 4 / M30-39 [32] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:12:39 05:54  
7 2 / M19-29 [13] Vít Kočí 2000 CZE Prestige cycling team 02:12:39 05:55  
8 3 / M19-29 [11] Jakub Karlíček 1999 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:14:06 07:21  
9 2 / M40-49 [29] Pavel Svoboda 1971 CZE Vokolek-cycling-team 02:14:20 07:35  
10 4 / M19-29 [23] Vojtěch Pešek 1989 CZE CK mtb Maraton Hlinsko 02:14:48 08:03  
11 3 / M40-49 [19] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek-cycling-team 02:16:58 10:13  
12 5 / M30-39 [24] Michal Pešek 1983 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:17:17 10:33  
13 4 / M40-49 [43] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:17:42 10:57  
14 5 / M40-49 [39] Tomáš cvrkal 1978 CZE aspire GT 02:17:55 11:11  
15 6 / M40-49 [12] Rostislav Klusák 1976 CZE Cyklo-Ski klub Polička 02:20:28 13:44  
16 7 / M40-49 [2] Miroslav Dejdar 1972 CZE Třebovice 02:21:22 14:37  
17 1 / M50 [47] Josef Doležel 1963 CZE REGA team 02:22:08 15:23  
18 8 / M40-49 [27] Aleš Sirový 1970 CZE Bikeclub Svitavy 02:22:08 15:24  
19 9 / M40-49 [49] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:22:09 15:24  
20 6 / M30-39 [35] Martin Vodehnal 1980 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:22:15 15:30  
21 5 / M19-29 [1] Martin Blaho 1999 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:34 16:50  
22 10 / M40-49 [33] Jiří Tošovský 1978 CZE Wolverine Racing 02:25:19 18:34  
23 7 / M30-39 [22] Lukáš Pávek 1985 CZE Sloupnice 02:26:47 20:02  
24 2 / M50 [46] Petr Fischer 1968 CZE REGA team 02:28:38 21:53  
25 11 / M40-49 [38] Josef Jarůšek 1974 CZE Spešov 02:31:18 24:34  
26 8 / M30-39 [17] Petr Kupsky 1982 CZE Dolní Rožínka 02:31:21 24:37  
27 12 / M40-49 [41] stanislav kunst 1975 CZE bike sport uničov 02:31:28 24:43  
28 13 / M40-49 [51] roman ondrášek 1977 CZE HAPE Sport Brno 02:32:49 26:04  
29 14 / M40-49 [40] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:34:10 27:25  
30 9 / M30-39 [4] Jiří Havran 1982 CZE Litomyšl 02:38:50 32:05  
31 10 / M30-39 [52] Tomáš Bartoš 1985 CZE Sokol Klášterec 02:39:11 32:26  
32 11 / M30-39 [16] Milan Kučera 1983 CZE Polička 02:39:16 32:32  
33 3 / M50 [42] Jiří Boštík 1961 CZE F - BIKE KLUB SÁDEK 02:39:36 32:52  
34 15 / M40-49 [15] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 02:40:07 33:23  
35 4 / M50 [36] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:45:00 38:16  
36 5 / M50 [9] Petr Janda 1968 CZE DK BIKESHOP Racing Team 02:45:19 38:35  
37 6 / M19-29 [53] tomáš lux 1993 CZE BC Team 02:46:27 39:42  
38 6 / M50 [45] Roman Kupka 1967 CZE Havrani Hylváty 02:48:32 41:48  
39 7 / M50 [10] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:50:31 43:47  
40 16 / M40-49 [5] Jan Hlavsa 1974 CZE Ústí nad Orlicí 02:52:20 45:36  
41 17 / M40-49 [21] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:54:38 47:54  
42 18 / M40-49 [6] Milan Honig 1969 CZE Litovel 02:58:51 52:06  
43 19 / M40-49 [44] radek šilar 1976 CZE pornostar racing 03:19:12 01:12:28  
44 8 / M50 [8] Jindřich Chudý 1964 CZE Česká Třebová 03:24:34 01:17:49  
45 1 / Z [48] Monika Doleželová 1983 CZE REGA team 03:26:31 01:19:46  
46 20 / M40-49 [26] Tomáš Rybka 1974 CZE Česká Třebová 03:33:31 01:26:46  
Copyright © 2018 Rybnický cyklomaraton
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech