trasa 30km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M [242] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 01:05:55 00:00  
2 1 / MJ [228] Radim Klusák 2000 CZE Cyklo ski klub Polička 01:06:19 00:24  
3 2 / MJ [243] Jakub Šimek 2001 CZE Horní jelení 01:06:22 00:27  
4 3 / MJ [206] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:07:01 01:06  
5 4 / MJ [216] Vojtěch Souček 2002 CZE Tatenice 01:09:37 03:41  
6 2 / M [230] Jan Kočí 1988 CZE SK žamberk 01:10:26 04:31  
7 3 / M [234] Jaroslav Hamerník 1973 CZE Česká Třebová 01:12:03 06:08  
8 4 / M [236] Václav Srnský 1973 CZE F-bike klub Sádek 01:12:04 06:09  
9 5 / M [241] Josef Vopařil 1985 CZE První krok 01:12:11 06:15  
10 5 / MJ [213] Daniel Pinkas 2001 CZE CYKLO-SKI klub Polička 01:12:15 06:20  
11 6 / M [211] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:14:27 08:31  
12 7 / M [226] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 01:14:28 08:33  
13 6 / MJ [205] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 01:14:40 08:45  
14 8 / M [207] David Křivohlávek 1989 CZE GHOST Team 01:16:47 10:51  
15 9 / M [262] Martin Schenk 1985 CZE Česká Třebová 01:16:50 10:55  
16 10 / M [212] Dominik Petrnoušek 1999 CZE RockMachine-Cyklomax 01:16:52 10:57  
17 11 / M [229] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 01:17:40 11:45  
18 7 / MJ [250] Šimon Němec 2002 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:18:02 12:07  
19 8 / MJ [208] Adam Machálek 2002 CZE Chornice 01:18:47 12:52  
20 12 / M [244] tomáš blažek 1978 CZE rybník 01:18:48 12:52  
21 9 / MJ [224] Daniel Vítek 2002 CZE Česká Třebová 01:18:49 12:54  
22 10 / MJ [217] Pavel Svoboda 2003 CZE Vokolek-cycling-team 01:19:17 13:22  
23 11 / MJ [261] Tomáš Svatoš 2004 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:20:09 14:14  
24 13 / M [204] Pavel Hübl 1976 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:20:09 14:14  
25 14 / M [209] Martin Novak 1983 CZE Rudoltice 01:20:45 14:50  
26 1 / Z19-39 [245] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:20:46 14:51  
27 15 / M [235] Petr Trávníček 1980 CZE f-bike klub sádek 01:22:40 16:44  
28 16 / M [201] Jiří Blaho 1996 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:22:41 16:46  
29 2 / Z19-39 [247] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Fort Lanškroun 01:22:43 16:47  
30 12 / MJ [203] Lukáš Gaži 2000 CZE Rybnik 171 01:23:01 17:06  
31 13 / MJ [246] Oskar Štěrba 2003 CZE Litomyšl 01:23:22 17:26  
32 17 / M [223] Petr Valenta 1966 CZE SKI BIKE CENTRUM CZ 01:25:00 19:05  
33 18 / M [219] Martin Šafář 1974 CZE CYKLO SKI-klub Polička 01:28:12 22:17  
34 19 / M [237] lukáš rybka 1985 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:28:17 22:22  
35 20 / M [248] Petr Němec 1974 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:28:23 22:28  
36 21 / M [218] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 01:29:06 23:11  
37 22 / M [238] daniel klika 1965 CZE česká třebová 01:31:15 25:20  
38 23 / M [240] Radim Honig 1998 CZE Bikecentrum Olomouc 01:32:11 26:16  
39 24 / M [231] Karel Skalický 1962 CZE Pewag 01:32:17 26:22  
40 3 / Z19-39 [215] Tereza Schmidtová 1991 CZE Pardubice 01:32:56 27:01  
41 4 / Z19-39 [233] Jana Kopecká 1979 CZE prestige cycling team 01:34:53 28:58  
42 25 / M [239] jan krčmář 1992 CZE rybník 01:36:22 30:27  
43 14 / MJ [249] Matouš Němec 2005 CZE Cyklo Ski klub Polička 01:42:16 36:21  
44 5 / Z19-39 [225] Iveta Zedníková 1987 CZE SKI BIKE CENTRUM CZ 01:42:34 36:39  
45 1 / Z40 [214] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:45:19 39:23  
46 1 / ZJ [227] Denisa kyselová 2003 CZE ZP cyklo proofy corratec team 01:48:11 42:15  
47 26 / M [210] Miroslav Orlich 1948 CZE Saltman 01:49:42 43:46  
48 27 / M [220] Radim Šafařík 1974 CZE Svitavy 01:50:18 44:22  
49 2 / Z40 [260] zuzana bartoschková 1964 CZE oftex oční klinika pardubice 02:04:36 58:41  
DNF / M [202] Jan Kolaja 1982 CZE Svinibrod      
DNF / M [232] lukáš mašek 1976 CZE tikiracing pomezí    
Copyright © 2018 Rybnický cyklomaraton
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech