XCO - výsledky podle kategorií

 

    POŘADÍ ST. ČÍSLO JMÉNO MĚSTO/KLUB ČAS V CÍLI ODSTUP / ZTRÁTA ČASY KOL
             
  ODRÁŽEDLA                            
    1 18 Kocourek Vincent (2016) Česká Třebová 00:01:28.12                    
    2 1 Jiroušek Jan (2016) Rybník 00:01:29.76 0:00:01.64                  
    3 19 Dejdarová Barbora (2017) Česká Třebová 00:01:31.95 0:00:03.82                  
  MINIŽASTVO HOLKY                          
    1 25 Pirklová Adéla (2014) Dlouhá Třebová 28:34:03.18                    
    2 20 Čejková Alžběta (2015) Česká Třebová 28:35:00.15 0:00:56.96                  
  MINIŽACTVO KLUCI                            
    1 30 Kvapil Adam (2011) Litomyšl 00:01:50.75                    
    2 8 Hruška Vít (2011) SKIBIKECENTRUM.CZ Team 00:02:16.23 0:00:25.48                  
    3 24 Peřina Michal (2012) Ústí nad Orlicí 00:02:17.39 0:00:26.64                  
    4 11 Kašpar David (2012) SKIBIKECENTRUM.CZ Team 00:02:18.56 0:00:27.81                  
    5 28 Špais Marek (2013) Dlouhá Třebová 00:02:28.06 0:00:37.31                  
    6 7 Hruška Matěj (2011) SKIBIKECENTRUM.CZ Team 00:02:44.14 0:00:53.39                  
    7 17 Kocourek Albert (2014) Česká Třebová 00:03:04.01 0:01:03.26                  
    8 15 Vágner David (2013) PRESTIGE CYCLING T 00:03:05.15 0:01:04.40                  
    9 21 Čejka Tomáš (2013) Česká Třebová 00:03:09.42 0:01:08.67                  
    10 16 Vagner Jan (2015) PRESTIGE CYCLING TEAM 00:04:51.40 0:02:00.65                  
    11 14 Kovář Šimon (2015) Dlouhá Třebová 00:05:05.23 0:02:14.48                  
  PŘEDŽACTVO HOLKY                          
    1 9 Dejdarová Tereza (2010) Iscarex junior Team 00:03:13.29   (1) 00:01:52.12 | (2) 0:01:21.17            
    2 29 Kubátová Amalie (2009) PRESTIGE CYCLING T 00:03:20.28 0:00:06.98 (1) 00:01:51.23 | (2) 0:01:29.04            
    3 13 Vejdová Tereza (2010) Česká Třebová 00:03:47.67 0:00:34.37 (1) 00:01:59.34 | (2) 0:01:48.32            
  PŘEDŽACTVO KLUCI                          
    1 26 Adamec Patrik (2009) Choceň 00:04:11.25   (1) 00:01:32.62 | (2) 0:01:18.25 | (3) 0:01:20.37        
    2 23 Bezděk Vojta (2009) Česká Třebová 00:05:06.53 0:00:15.28 (1) 00:01:36.59 | (2) 0:01:24.04 | (3) 0:01:25.89        
  MLADŠÍ ŽÁCI                            
    1 2 Kapoun Prokop (2007) Jaroslav Kulhavý cycling team 00:04:57.68   (1) 00:02:21.93 | (2) 0:02:23.75            
    2 5 Stodola Tomáš (2008) Cyklo Bendl 00:05:08.21 0:00:22.53 (1) 00:02:27.84 | (2) 0:02:40.37            
  STARŠÍ ŽÁCI                            
    1 6 Kusý Jan (2005) Poříčí u Litomyšle 00:07:42.59   (1) 00:02:59.37 | (2) 0:02:28.51 | (3) 0:02:14.70        
    2 4 Stodola Matěj (2005) Cyklo Bendl 00:07:49.21 0:00:06.62 (1) 00:02:58.56 | (2) 0:02:30.65 | (3) 0:02:20.00        
    3 27 Adamec Marek (2006) Choceň 00:08:02.65 0:00:20.06 (1) 00:03:06.93 | (2) 0:02:26.84 | (3) 0:02:28.87        
                                 
  KADETI                              
    1 3 Meier Lukáš (2004) Ghost team 00:10:12.53   (1) 00:03:16.70 | (2) 0:02:57.25 | (3) 0:02:58.57        
    2 10 Poche Jan (2004) Ghost team 00:10:52.28 0:00:39.75 (1) 00:03:26.06 | (2) 0:03:13.23 | (3) 0:03:12.98        
    3 22 Štěrba Oskar (2003) Litomyšl 00:10:53.01 0:00:40.48 (1) 00:03:27.28 | (2) 0:03:13.25 | (3) 0:03:12.48        
  JUNIORKY                            
    1 17 Štefanová Kateřina (2001) Jaroslav Kulhavý cycling team 32:21:45.90   (1) 0:14:14.95 | (2) 0:14:30.78 | (3) 0:14:20.17        
  JUNIOŘI                              
    1 7 Šimek Jakub (2001) Kross Bikeranch Team 0:59:21.04   (1) 0:12:10.48 | (2) 0:11:41.81 | (3) 0:11:59.70 | (4) 0:11:49.56 | (5) 0:11:42.82  
    2 13 Souček Vojtěch (2002) PRESTIGE CYCLING TEAM 1:02:28.71 0:03:07.32 (1) 0:12:50.03 | (2) 0:12:01.87 | (3) 0:12:27.15 | (4) 0:12:44.56 | (5) 0:12:28.09  
    3 6 Holec Jiří (2002) Cyklo Bendl 1:08:18.42 0:08:57.03 (1) 0:13:50.71 | (2) 0:13:21.62 | (3) 0:13:23.61 | (4) 0:13:38.29 | (5) 0:14:07.17  
    4 20 Meier Lukáš (2002) Ghost team 1:08:48.70 0:09:27.31 (1) 0:14:22.39 | (2) 0:13:21.76 | (3) 0:13:29.78 | (4) 0:13:45.20 | (5) 0:13:52.56  
  MUŽI A                              
    1 15 Elčkner Lukáš (2000) Jaroslav Kulhavý cycling team 01:11:03.79   (1) 0:12:12.25 | (2) 0:11:41.56 | (3) 0:11:56.65 | (4) 0:11:52.34 | (5) 0:11:39.71 | (6) 0:11:43.26
    2 1 Vejda Michal (1994) PRESTIGE CYCLING TEAM 01:16:07.50 0:05:03.70 (1) 0:12:43.03 | (2) 0:12:14.26 | (3) 0:12:37.76 | (4) 0:12:30.06 | (5) 0:12:17.25 | (6) 0:13:47.12
    3 19 Blaho Martin (2000) PRESTIGE CYCLING TEAM 01:18:55.03 0:07:51.23 (1) 0:12:51.39 | (2) 0:12:43.70 | (3) 0:13:04.03 | (4) 0:13:02.39 | (5) 0:13:38.84 | (6) 0:13:36.67
    4 25 Čejka Daniel (1999) CKMTB Hlinsko 01:19:15.73 0:08:15.93 (1) 0:12:47.46 | (2) 0:13:16.00 | (3) 0:13:19.32 | (4) 0:12:50.25 | (5) 0:13:23.70 | (6) 0:13:44.98
    5 23 Joska Marek (1991) HSK cycling 01:20:41.75 0:09:37.95 (1) 0:13:00.00 | (2) 0:13:16.62 | (3) 0:13:16.48 | (4) 0:12:45.46 | (5) 0:13:26.14 | (6) 0:13:59.03
      5 Blaho Jiří (1996) PRESTIGE CYCLING TEAM -1 ! (1) 0:13:51.03 | (2) 0:16:13.95 | (3) 0:16:17.98 | (4) 0:16:33.00 | (5) 0:16:30.29  
      18 Mareš Jan (2000) Dolní Čermná   -1 ! (1)0:14:33.01 | (2) 0:15:51.12 | (3) 0:16:21.20 | (4) 0:16:15.07 | (5) 0:16:30.20    
      9 Štusák Pavel (1990) Proseč   -1 ! (1) 0:15:57.20 | (2) 0:16:25.34 | (3) 0:16:33.31 | (4) 0:16:54.57 | (5) 0:19:04.92  
  MASTERS A                            
    1 27 Vopařil Josef (1985) Moravská Třebová 1:23:13.98   (1) 0:13:52.59 | (2) 0:13:16.12 | (3) 0:13:22.70 | (4) 0:13:38.90 | (5) 0:14:14.46 | (6) 0:14:49.18
  MASTERS B                            
    1 21 Kopecký Lukáš (1978) PRESTIGE CYCLING TEAM 1:04:56.65   (1) 0:13:14.37 | (2) 0:12:59.42 | (3) 0:12:50.45 | (4) 0:12:52.57 | (5) 0:12:48.82  
    2 2 Tříska Lukáš (1977) SKIBIKECENTRUM 1:08:52.21 0:03:18.56 (1) 0:13:47.95 | (2) 0:13:18.75 | (3) 0:13:15.75 | (4) 0:13:33.87 | (5) 0:14:07.89  
    3 14 Truhlář Jan (1977) HSK cycling 1:09:39.04 0:04:42.39 (1) 0:14:20.89 | (2) 0:13:41.95 | (3) 0:14:03.31 | (4) 0:13:49.90 | (5) 0:13:31.98  
    4 16 Šticha Pavel (1972) RockMachine Cyklomax 1:09:58.17 0:05:01.51 (1) 0:14:10.89 | (2) 0:13:32.06 | (3) 0:13:59.29 | (4) 0:13:57.10 | (5) 0:14:07.81  
    5 26 Němec Luboš (1976) Vokolek cycling import 1:11:13.00 0:06:16.32 (1) 0:12:48.84 | (2) 0:15:41.06 | (3) 0:17:33.37 | (4) 0:12:35.90 | (5) 0:12:22.79  
    6 24 Adamec Petr (1975) CC Choceň 1:18:19.62 0:13:22.96 (1) 0:15:18.40 | (2) 0:15:08.42 | (3) 0:15:35.03 | (4) 0:16:00.65 | (5) 0:16:06.11  
    7 11 Kusý Jan (1978) Poříčí u Litomyšle 1:23:04.84 0:18:08.18 (1) 0:16:02.51 | (2) 0:16:13.51 | (3) 0:16:18.67 | (4) 0:16:54.78 | (5) 0:17:24.35  
      28 Mareš Petr (1964) Dolní Čermá   -1 ! (1) 0:16:26.25 | (2) 0:17:17.56 | (3) 0:17:35.96 | (4) 0:19:26.40      
                                 
                                 
                                 
                                 
Copyright © 2020 Rybnický cyklomaraton
Grafický návrh KošnarDesign & realizace Jan Čech